Постільне


  Торгова марка «Вітася» пропонує покупцям широкий асортимент товарів власного виробництва. Одним з таких виробів є непромокальні пелюшки. Часто пелюшки сприймаються як пережиток минулого і відкидаються сучасними молодими батьками за непотрібністю і замінюються одноразовими аналогами, які можна просто викинути після використання. Але таких пелюшок знадобитися дуже багато за час дитинства. Купивши кілька водонепроникних пелюшок ТМ «Вітася», ви отримаєте надійний захист від непередбачених казусів під час переодягання, збережіть домашній диван чистим, а матрац ліжка без плям. Вони незамінні під час візиту до педіатра, коли потрібно покласти дитину на пеленальний столик або в гостях, щоб нічого не забруднити. Крім того, мами часто стикаються з попрілостями під підгузниками у маленьких діток або пелюшковим дерматитом, викликаним одноразовими засобами гігієни.

   Тоді, лікарі рекомендують утриматися від їх використання і проводити більше часу голяка, щоб дати час шкірі відновитися. В такому випадку водонепроникні пелюшки ТМ «Вітася» просто незамінні.
   Пелюшки нашого виробництва складаються з 3 шарів:
· Зовнішній шар - високоякісний бавовна;
· Внутрішній шар - водонепроникний матеріал;
· Нижній шар - м'який махровий матеріал 100% бавовна.
   Ми подбали про те, щоб зовнішній шар, який буде контактувати з ніжною шкірою малюка був максимально натуральним, щоб уникнути виникнення будь-яких алергічних реакцій і не викликати тертя. Склад матеріалів гіпоалергенний. Ми не використовуємо барвники, які могли б викликати роздратування.

Ми точно знаємо, що знадобитися батькам з перших днів життя малюка. Одним з таких товарів є дитяча постільна білизна. Не секрет, що сон дитини багато в чому залежить від місця сну і зручності. Ми створили комплекти постільної білизни, з якісних матеріалів. Ваш малюк буде солодко спати в ліжечку на постілі ТМ «Вітася». Комплекти прості в догляді і завдяки пошиттю з бавовняного матеріалу довго зберігають свій зовнішній вигляд навіть при багаторазовому пранні.

  Одним з найважливіших подій для батьків і дітей, є перше купання в домашній ванні. Тут важлива не тільки температура води, але і рушник, в яке закутати малюка. Ми пропонуємо вам дитячі махрові та трикотажні рушники з куточком з 100% бавовни. Вибираючи наші товари, ви отримуєте якісні вироби за найвигіднішою ціною і зберігаєте сімейний бюджет.

Дитячий рожевий рушник з капюшоном бавовняний від ТМ “ВІТАСЯ”

298.00грн.

Водостійка пелюшка "Міккі" ТМ Вітася

289.00грн.

Водостійка пелюшка "Ніжність" ТМ «ВІТАСЯ»

220.00грн.

Водостійка пелюшка "Сердечкo" ТМ Вітася

220.00грн.

Водостійка пелюшка "СТІЛЯЖКА" ТМ Вітася

307.00грн.

Дитячий рушник з капюшоном синього кольору бавовняний від ТМ “ВІТАСЯ”

298.00грн.

Комплект постільної білизни ТМ “ВІТАСЯ”

555.00грн.

Комплект постільної білизни ТМ “ВІТАСЯ”

555.00грн.

Комплект постільної білизни ТМ “ВІТАСЯ”

555.00грн.

Комплект постільної білизни ТМ “ВІТАСЯ”

555.00грн.

Комплект постільної білизни ТМ “ВІТАСЯ”

555.00грн.

Комплект постільної білизни ТМ “ВІТАСЯ”

555.00грн.

Кругла водостійка пелюшка "Зірочки" ТМ Вітася

317.00грн.

Кругла непромокаюча пелюшка "МІККІ" ТМ Вітася

317.00грн.

Кругла непромокаюча пелюшка "СВИНКА" ТМ Вітася

317.00грн.
Показано з 1 по 15 із 16 (2 сторінок)