Підгузки

  Настав довгоочікуваний момент, і ви тримаєте в руках маленьке диво, готові огорнути його теплом, увагою і турботою. Материнські клопоти дуже приємні, але вони йдуть рука об руку з браком часу.
  Виробництво одноразових підгузників значно полегшили життя молодих батьків і позбавили від постійної прання. Вперше щось схоже на підгузники згадується ще в античній літературі. Тоді використовувалася звірина шкура, мох та інші матеріали, що дозволяють уникнути забруднення одягу. Перший одноразовий підгузник з'явився тільки в 1956 році. Згодом ця індустрія продовжила свій розвиток, наповнивши ринок різноманітними виробами для різних вікових груп і з різними вбираючими здібностями. А з іншого боку, погіршивши екологічний стан планети. Вчені розрахували, що термін їх розкладання від 250 до 500 років. Ця цифра здається неймовірною, але саме з ростом виробництва одноразових підгузників, в 2000-х активно почало розвиватися виробництво багаторазових підгузників.
   Переваги багаторазових підгузників ТМ «Вітася»
  На сьогоднішній день багаторазові підгузки ніяк не порівняти з численними марлевими вкладишами, які використовували батьки в середині 20-го століття. Їх зручна форма у вигляді трусиків з зручними липучками для фіксації дозволяє змінити вкладиш також швидко, як і у одноразового аналога. Крім цього, багаторазові підгузки мають ряд незаперечних переваг:
  1. Не викликають пелюшкового дерматиту - завдяки використанню натуральних матеріалів, такий прояв роздратування не загрожує вашому малюкові, на відміну від одноразових підгузників. Багато батьків зіткнулися з шкірної реакцією діток на вироби певних виробників мас-маркету. І змушені шукати інші аналоги, які підійдуть, а також способів лікування прояви дерматиту.
  2. Економічна вигода - вартість одноразових підгузників досить висока, а необхідну кількість, особливо в перші місяці життя немовляти, величезна. Поширеною помилкою є те, що потрібно мати всього одні трусики і багато змінних вкладишів. Вони також вимагають періодичної прання, тому вам потрібно мати кілька пар трусиків на зміну.
  3. Загальна тривалість використання - при правильному догляді «многоразікі» прослужать вам не один рік.
  4. Розмір - ми продумали необхідність зміни розміру підгузників з ростом малюка. Завдяки зручній липучці і Утяжка на ніжках, ви легко зможете відрегулювати розмір.
   Замовити багаторазові підгузки, ви можете, скориставшись пропозицією нашого інтернет-магазину з доставкою в будь-який регіон країни.

Багаторазовий підгузник "СТИЛЯЖКА" ТМ Вітася

258.00грн.

Багаторазовий підгузник "БРОНЗІК" ТМ "Вітася"

303.00грн.

Багаторазовий підгузник "ЗІРОЧКА" ТМ "Вітася"

263.00грн.

Багаторазовий підгузник "КОТЕ" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "ЛАГУНА" ТМ "Вітася"

215.00грн.

Багаторазовий підгузник "ЗАЙКИ" ТМ Вітася

215.00грн.

Багаторазовий підгузник "ЗЕФІР" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "ЗОЛОТЦЕ" ТМ "Вітася"

303.00грн.

Багаторазовий підгузник "КВІТОЧКИ" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "КЛІТИНКА" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "МІККІ ІІ" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "МІККІ" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "МИШКА" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "ПАРАСОЛЬКА" ТМ "Вітася"

248.00грн.

Багаторазовий підгузник "СОВУШКА" ТМ "Вітася"

248.00грн.
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)